جمعه, 1 تیر 1397

 

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای سمنان:

 

انسداد و جلوگیری از حفر چاههای غیر مجاز، اقدامی ارزشمند در جهت حفظ و صیانت از منابع آب زیرزمینی

در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی چهارمین نشست کمیته راهبری این طرح ملی در استان سمنان با حضور معاونین، مدیران ستادی و شهرستانهای تابعه در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه ای سمنان برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان مهندس محمدرضا خاموشی معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در هر یک از پروژه های مرتبط با اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، به نقش کاربردی و تأثیر گذار این طرح ملی جهت نجات منابع آبی پرداخت.

محمدرضا خاموشی با تأکید بر اجرای دقیق پروژه های تعریف شده در طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در استان سمنان از نصب و بهره برداری کنتورهای هوشمند و انسداد چاههای غیر مجاز به عنوان برنامه های پیشرو این شرکت خبر داد.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای سمنان با اشاره به لزوم اجرایی نمودن برنامه های این طرح ملی در استان اظهار داشت: انسداد چاههای غیر مجاز و جلوگیری از اضافه برداشت چاههای مجاز به عنوان تاثیرگذارترین اقدام در راستای حفظ و صیانت از منابع آب زیرزمینی می باشد.

شایان ذکر است در این نشست برنامه ها و پیش بینی های انجام شده به منظور بهره برداری کامل از سامانه یکپارچه حفاظت و بهره برداری منابع آب و امور مشترکین ارائه و به تصویب اعضاء جلسه رسید.

منبع خبر: حمید رضا قزوینی

دیدگاه کاربران