جمعه, 1 تیر 1397

 

 

برگزاری دوره آموزشی جعل اسناد و راههای مقابله با آن در شرکت آب منطقه ای سمنان

دوره آموزشی جعل اسناد و راههای مقابله با آن با حضور اعضای هیئت مدیره،معاونین وکارکنان شرکت آب منطقه ای سمنان به مدت یک روز در سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید.  

مهندس حسین کیهان مدیر منابع انسانی،مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای سمنان با تاکید بر اهمیت نقش آموزش در بین کارکنان اظهار داشت:هر چه دانش و مهارت های کارکنان با نیاز های جامعه،پیشرفت های علمی و تغییرات فن آوریهای نوین هماهنگی و انطباق بیشتری داشته باشد،درجه اطمینان از موفقیت فرد و سازمان ارتقاء می یابد.

حسین کیهان همچنین به نقش آگاهی کارکنان از جعل اسناد اشاره داشت و افزود:در راستای اهمیت و مراقبت از اسناد مختلف و آگاهی رسانی به کارکنان در خصوص شگردهای کلاهبرداران در استفاده از این اسناد این دوره آموزشی در شرکت با تدریس دکتر آقاجانی از اساتید دانشگاه برگزار گردید.

وی به مطالب ارزشمند این دوره آموزشی پرداخت و خاطرنشان کرد:در دوره آموزشی جعل اسناد و راههای مقابله با آن کارکنان این شرکت با مفهوم جعل،انواع کلاهبرداری و جعل و همچنین راههای مقابله با آن آشنا شدند.

شایان ذکر است این دوره آموزشی یک روزه با تلاش و پیگیری واحد آموزش شرکت آب منطقه ای سمنان و مشارکت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق واحد آموزشی مازندران برگزار گردید.

 

منبع خبر: حمید رضا قزوینی

دیدگاه کاربران