دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397

 

 

تقدیر معاون وزیر نیرو از مدیرعامل و مسئول فرهنگی شرکت آب منطقه ای سمنان

در حاشیه نشست شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان سمنان که با حضور معاون وزیر و رئیس شورای فرهنگی وزارت نیرو برگزار گردید از مدیرعامل و مسئول فرهنگی شرکت آب منطقه ای سمنان تجلیل شد.  

مهندس علی اکبر مهاجری معاون وزیر و رئیس شورای فرهنگی وزارت نیرو در این نشست با اهدای لوح سپاس به دکتر ایرج حیدریان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان از ایشان و مجموعه کارکنان آن شرکت در توسعه و کسب رتبه سوم صنعت آب و برق استان سمنان در ارزیابی فعالیتهای فرهنگی و دینی طی سال 1395 تقدیر نمود.

در بخشی از این لوح آمده است: بی شک دستاوردهای فرهنگی و دینی در مجموعه وزارت نیرو مرهون تلاش صادقانه و ارزشمند مدیران و کارکنانی است که توانسته اند در مجموعه منسجم و هماهنگ نسبت به ترویج فرهنگ اسلامی در صنعت آب و برق عمل نمایند.

به پاس تلاش های ارزنده جنابعالی و کارکنان آن شرکت در توسعه و کسب رتبه سوم در ارزیابی فعالیت های فرهنگی و دینی استانها در سال 1395، این لوح سپاس اهدا و از خدای بزرگ دوام توفیقتان را خواستارم.

شایان ذکر است حجت الاسلام یزدان پرست مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو نیز با اهدای لوح جداگانه ای از حمیدرضا علیان مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب منطقه ای سمنان تقدیر نمود.

منبع خبر: حمید رضا علیان

دیدگاه کاربران
« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای سمنان است. استفاده از مطالب سایت در صورت ذکر منبع بلامانع می باشد.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا